D.U.K.

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie saulės stogus ir viską, kas su jais susiję.

Per kiek laiko atsipirks mano investicijos į „Solarstone“?

Remiantis mūsų patirtimi, paprastai tai trunka 6–10 metų. Kylant elektros kainoms, šis sprendimas jums gali atsipirkti dar greičiau. Vienas iš svarbiausių kintamųjų yra savaiminis vartojimas – kuo daugiau pagamintos saulės energijos suvartojate, tuo trumpesnis atsipirkimo laikotarpis.

Ką daryti, jei vėliau norėčiau pridėti daugiau plokščių?

Tai įmanoma, jei inverteris gali invertuoti padidėjusią energiją. Kreipkitės į mūsų pardavimų komandą dėl išsamesnės informacijos.

Kas yra inverteris ir kodėl man jo reikia?

Saulės inverteris – tai elektros keitiklis, kuris saulės kolektoriaus nuolatinę srovę paverčia kintamąja srove, kurią galima tiekti į komercinį elektros tinklą arba naudoti vietiniame elektros tinkle. Daugumai buitinių prietaisų reikia kintamosios srovės maitinimo. Netgi apkrovos, kurioms reikalinga nuolatinė srovė (nešiojamieji kompiuteriai, mobilieji telefonai, akumuliatoriai ir kt.), adapteriuose yra įmontuotas keitiklis, skirtas kintamajai srovei keisti į nuolatinę.

Siūlome „Huawei“ ir „Solaredge“ inverterius dėl jų saugumo, patikimumo ir lanko gedimo aptikimo galimybių.

Ką reikia žinoti apie montavimą?

Montavimą atlieka įgalioti „Solarstone“ partneriai. Standartinį 80 m2 ploto stogą galima lengvai įrengti plokštėmis vos per vieną dieną. Daugiau informacijos apie montavimą galite rasti čia.

Koks yra saulės stogų eksploatavimo laikas?

Mūsų saulės stogas gali tarnauti daugiau nei 25 metus. Po 25 metų vis dar turėsite 80 proc. pradinės galios.

Kokia yra saulės stogų kaina?

Saulės energijos stogo kaina priklauso nuo daugelio kintamųjų, pavyzdžiui, stogo dydžio, norimo sprendimo, įrenginio sudėtingumo ir kt. Norėdami gauti sąmatą, naudokitės mūsų skaičiuotuvu. Norėdami gauti išsamų pasiūlymą, susisiekite su mūsų pardavimų komanda.

Ar yra įrengta stebėjimo sistema?

Taip, keitikliai leidžia naudotojui internetu ir naudojant programėlę analizuoti elektros energijos gamybą ir nustatyti įrengimo problemas bei klaidas.

Ką daryti, jei diena debesuota?

Fotovoltinės plokštės gali naudoti tiesioginius arba netiesioginius saulės spindulius energijai gaminti, tačiau debesuotomis dienomis jos veikia ne taip gerai, kaip itin saulėtą dieną. Nors esama įvairių skaičiavimų rezultatų, tačiau debesuotą dieną saulės kolektoriai pagamina apie

10–25 proc. įprastai pagaminamos galios.