MONTAVIMAS

Parsisiųsti montavimo instrukciją „Spausti čia

Čerpinio saulės stogo modulių montavimas

Įrengti „Solarstone“ modulius yra paprasta. Tačiau reikia, kad tarp pardavėjo, saulės energijos montuotojo ir elektriko būtų sklandus bendravimas.

Su „Solarstone“ moduliais galima naudoti standartinį stogą, tačiau čerpiniams stogams rekomenduojame:

  • Naudoti 50 x 50 mm skersmens bruselius, prikaltus prie gegnių. Jei naudojamos kitokio dydžio bruseliai, apie tai turi būti pranešta projektavimo etape. Dėl to keisis jungiamųjų detalių modifikacija;
  • Bruselius išdėstyti pagal įprastinių stogo čerpių tvirtinimo specifikaciją (ne mažesnio kaip 330 mm ir ne didesnio kaip 370 mm pločio). Rekomenduojama palikti 350 mm atstumą;
  • Vadinamųjų šiltų stogų karnizo ir kraigo ventiliaciją (arba lygiavertė) įrengti taip, kad už „Solarstone“ modulių būtų užtikrintas pakankamas oro srautas;
  • Nemontuoti sandarių pakalimų ir vėjalenčių, o tarp medinių bruselių – palikti tarpus papildomam oro srautui.

Pagrindiniai projektavimo principai

  • Nustatykite montavimui reikalingą vietą. Žr. gaminio suderinamumą ir duomenų lapą, nes skirtingų plytelių gamintojų plytelės dera su skirtingais „Solarstone“ gaminiais.
  • Tarp kraštinių „Solarstone“ modulių ir krašto ar stoglanių ar pan. turi būti mažiausiai viena įprastinė čerpė.
  • Virš ir po „Solarstone“ moduliais palikite bent vieną įprastinių čerpių eilę.
  • „Solarstone“ modulius klokite su poslinkiu, kad atitiktų įprastinių čerpių tvirtinimo specifikaciją, arba klokite tiesiomis eilėmis.
  • Sistema turi būti centrinėje stogo dalyje ir nesikirsti su kaminais, ventiliacijos vamzdžiais ir pan.

Įprastinių čerpių apatinius sluoksnius klokite pagal standartinę praktiką nuo karnizo iki „Solarstone“ sistemai pažymėto ploto. Patikrinkite visą pirmosios plytelių eilės išdėstymą ir neskubėkite nupjauti bruselių galų pagal dydį.

Modulių montavimas

Prieš tvirtindami stogo čerpių eilę žemiau pažymėtos vietos, patikrinkite atstumus. Kiekvienas „Solarstone“ modulis pakeičia 6 stogo čerpes (įvairias „Monier“ serijos plokščias čerpes). Dešinėje „Solarstone“ zonos pusėje stoglangius montuokite taip, kaip tai darytumėte prie krašto (t. y. naudodami visą arba pusinę čerpę). Taip bus užtikrintas atsparumas atmosferos poveikiui ir stoglangiai derės prie žemiau esančių čerpių tekstūros.

Atidarykite „Solarstone“ čerpių montavimo vadovą su išsamiomis instrukcijomis.

Gerai suderintas įrenginys turėtų atrodyti maždaug taip:

Atsparumas smūgiams

Montavimo eiga turėtų būti panaši kaip šiame vaizdo įraše :