SAULĖS STOGAS

Solarstone stogo danga su integruotais saulės moduliais- tai architekų poreikius atitinkantis pasirinkimas, turintis aiškią struktūrą. Nuspręskite, kuris stogas su saulės moduliais yra idealus Jūsų pastatui, pasirindami vieną iš mūsų siūlomų sprendimų. Atraskite formas nevaržydami fantazijos – Jūsų stilingam stogui su Solarstone.

„SOLARSTONE“ grupėje esame įsipareigoję praturtinti žmonių gyvenimus ir išpildyti poreikius. Mūsų asortimentas atspindi pasaulinę atsinaujinančių energijos šaltinių įvairovę, padedančią  mėgautis šiuolaikinio gyvenimo patogumais ir kartu tausoti gamtą. „SOLARSTONE“ novatoriški stogo sprendimai suteikia  laisvės išplėsti  dizaino svajones, be jokių ribų. Taigi, jei tai galite įsivaizduoti – galite ir įgyvendinti.

„SOLASRSTONE“ – patraukliausias šių dienų saulės elektrinės sprendimas , negadinantis architektūrinio miesto vaizdo.

Saulės kolektoriai gali būti efektyviai naudojami statant visą fotovoltinį stogą, nepaisant to, ar toks stogas būtų pritaikomas renovuojamam pastatui, ar naujam statiniui. 290–375 W standartinio dydžio moduliai turi naujovišką karkasą, kuris įprastas saulės baterijas paverčia oro sąlygoms atsparia stogo danga. Papildomi moduliai iš aliuminio gali būti naudojami perimetre arba vietose, kur yra nuolatinis šešėlis (įskaitant perėjimus prie mansardų, kaminų, ventiliacijos angų ir t. t.). Saulės ir papildomi moduliai natūraliai dera prie bendros modernaus saulės stogo koncepcijos. Jei pasyvūs aliumininiai moduliai nėra pirminis pasirinkimas, galima įsigyti specialių pereinamųjų apvadų, skirtų įprastinei stogo dangai. Saulės stogas „Solarstone“ yra vienas iš labiausiai prieinamų tipo „du viename“ stogų.

Saulės stogai puikiai tinka:

  • Didelės apimties naujos statybos ar renovacijos stogų projektams, gyvenamiesiems ir pramoniniams objektams;
  • Stogams, kurių nuolydis ne mažesnis kaip 18°;
  • Esant mažesniam nei 18° stogo nuolydžiui, reikia naudoti 100 proc. vandeniui atsparų paklotą;
  • Horizontaliai ir vertikaliai sąrankai;
  • Architektams dirbti sukūrėme skaitmeninius saulės stogo dvynius – BIM 3D modelius (programoms REVIT ir ARCHICAD).

Saulės energijos gamyba

10,6 kWp saulės stogas per metus pagamina apie 9 600 kWh (realūs 2020 metų duomenys) ir kasmet išvengiama 9 600 kg CO₂ emisijos (atitinka 530 medžių).

Kaina

Apskaičiuokite savo saulės stogo kainą naudodamiesi mūsų internetine skaičiuokle čia.

Karkaso rinkinys „Click-on“, skirtas saulės stogams

„Click-on“ yra universalus aliumininio karkaso rinkinys, kuris bet kokį saulės modulį paverčia moduliu „du viename“ – atmosferos poveikiui atsparia stogo danga be jokio papildomo pagrindo. Rėmų sistemai „Solarstone Click-on“ suteiktas naudingumo patentas. Iš karkaso rinkinio gaminami saulės stogai:

  • itin estetiški – tinka ir bažnyčioms Šiaurės šalyse ir viloms Prancūzijos Rivjeroje;
  • ekonomiški – konkurencinga kaina, palyginti su įprastiniais saulės energijos įrenginiais ant stogo;
  • lengva įdiegti – standartinį 80 m2 ploto stogą galima lengvai įrengti plokštėmis vos per vieną dieną.


Padaryti projektai