SAULĖS ENERGIJOS MODULIAI ČERPINIAMS STOGAMS

Solarstone stogo danga su integruotais saulės moduliais- tai architekų poreikius atitinkantis pasirinkimas, turintis aiškią struktūrą. Nuspręskite, kuris stogas su saulės moduliais yra idealus Jūsų pastatui, pasirindami vieną iš mūsų siūlomų sprendimų. Atraskite formas nevaržydami fantazijos – Jūsų stilingam stogui su Solarstone.

„SOLARSTONE“ grupėje esame įsipareigoję praturtinti žmonių gyvenimus ir išpildyti poreikius. Mūsų asortimentas atspindi pasaulinę atsinaujinančių energijos šaltinių įvairovę, padedančią  mėgautis šiuolaikinio gyvenimo patogumais ir kartu tausoti gamtą. „SOLARSTONE“ novatoriški stogo sprendimai suteikia  laisvės išplėsti  dizaino svajones, be jokių ribų. Taigi, jei tai galite įsivaizduoti – galite ir įgyvendinti.

„SOLASRSTONE“ – patraukliausias šių dienų saulės elektrinės sprendimas , negadinantis architektūrinio miesto vaizdo.

Solarstone“ pastatuose integruojami moduliai, skirti čerpiniams stogams,sujungiami su betoninėmis ar keraminėmis čerpėmis. Galima pasirinkti iš dviejų skirtingo dydžio ir išvesties modulių (90 W ir 108 W), siekiant pritaikyti prie plataus čerpių asortimento, esančio rinkoje. Vienu saulės energijos moduliu pakeičiamos šešios čerpės, išlaikant vientisą stogo dangą. Dėl elegantiškos ir aptakios išvaizdos saulės energijos modulis papildo natūralų namo dizainą.Integruotų saulės energijos modulių naudotojai yra perspektyvūs naudotojai. Saulės energijos modulių stogo danga yra vienintelė tokia stogo danga, kuri atsiperka dėl generuojamos atsinaujinančiosios energijos. Su „Solarstone“ moduliais sujungiamos čerpės yra ypač patvarios ir patentuotos (Europos patento Nr. EP 3 319 228).

Čerpinis saulės energijos modulių stogas puikiai tinka:

  • Naujos statybos ar renovuojamuose pastatuose, kur pirmenybė teikiama čerpėms;
  • Keičiant stogo ar fasado dangą, kurioje yra nesandarumų;
  • Stogams, kurių nuolydis yra ne mažesnis nei 18°;
  • Kai nuolydis yra mažesnis nei 18°, reikia papildomai naudoti 100 proc. vandeniui atsparų paklotą;
  • Architektams sukūrėme skaitmeninį čerpinio saulės energijos modulių stogo variantą –  BIM 3D modeliai(„Revit“ ir „ArchiCAD“).

Suderinama su stogo čerpėmis:


Saulės energijos gamyba

10,6 kWp čerpinis saulės energijos modulių stogas pagamina apie 9 600 kWh energijos per metus (realūs 2020 metų duomenys) ir kasmet sumažina CO₂ išmetamųjų dujų kiekį 9 600 kg (tai prilygsta 530 medžių).